گردشگری

صنعت گردشگری به عنوان یکی از بزرگترین و متنوع ترین صنایع روز دنیا به شمار می رود و به دلیل نیازهای گوناگون به صنایع جانبی و زیر ساخت های مختلف، باعث توسعه آنها و به کار گیری آخرین دستاورد ها و فناوری ها در آنها می گردد و در نهایت به رشد و توسعه و تغییرات سریع محیطی و اقتصادی آن منطقه می انجامد که این سرعت خود نیازمند برخورداری پیوسته از فناوری های نوین می باشد.
فناوری اطلاعات و ارتباطات در ارایه خدمات گردشگری نقش مهمی را ایفا می کند و به نوعی اساس این صنعت بر پایه اطلاعات شکل گرفته است. داده های این صنعت وسیع در سطوح مشتریان و ارایه کنندگان خدمات به عنوان موتور محرک عمل نموده و ابزای است برای ارایه خدمات و افزایش سطح کیفی خدمات.
فناوری اطلاعات قاعده بازی در این صنعت را تعریف می کند و به آن انعطاف پذیری و امکان افزایش کیفیت می دهد. تمامی این خدمات و نرم افزار ها و سیستم های مرتبط با صنعت گردشگری نیازمند زیر ساخت ارتباطی مناسب و کارامد هستند.

مراکز فروش بلیت و تور، اماکن اقامتی، فروش بلیت هواپیما، قطار و حمل و نقل جاده ای و دریایی، رستوران ها و مراکز تفریحی، مراکز اقامتی و توریستی همگی به منظور ارایه خدمات اطلاعات محور، نیازمند زیرساخت ارتباطی ایمن، سریع و مقرون به صرفه می باشند تا بتوانند خدمات مختلف رفاهی خود را بر روی این لایه زیرساختی پیاده سازی نمایند.

انچه در رابطه با گردشگری و زیر ساخت ارتباطی بدست می آید:

  • ایجاد شبکه ارتباطی و بیسیم در تمامی نقاط
  • قابلیت بهره گیری از راهکارها و نرم افزارهای مرتبط با این صنعت بر روی بستر زیرساخت ارتباطی
  • قابلیت به اشتراک گذاری اطلاعات در لحظه و ایجاد بازارهای جانبی و ارزش افزوده بین مشاغل این حوزه
  • افزایش رقابت پذیری سازمان از طریق گردشگری الکترونیکی
  • امکان سازمان دهی و توسعه فرایندهای درونی و افزایش تعاملات تجاری بیرون سازمانی
  • ارتباط بین مشتریان، کارکنان، مدیریت و کارگزاران و فعالین صنعت گردشگری
  • ارتباط پشت صحنه بین کارکنان، تامین کنندگان و مدیریت

شرکت همگرا با ارایه خدمات اختصاصی و راهکارهای ارتباطی متناسب با نیاز و مسئله هر یک از مشاغل این حوزه، در خدمت فعالین این صنعت می باشد.

کارشناسان همگرا، در هر زمان که نیاز به اطلاعات تکمیلی و مشاوره نیاز داشته باشید، اماده پاسخگویی به شما می باشند.