راهکارهای همگرا

کلید ارایه خدمات و محصولات بینظیر به مشتریان، توانمندی های سازمان شما در تامین ابزارهای ارتباطی مطمئن و کارامد بین مشتریان و تیم کاری سازمان برای برقراری بهتر ارتباطات، هم اندیشی و به اشتراک گذاری موضوعات، می باشد.

برای رسیدن به این هدف، ما در همگرا برای شرکت ها و سازمان ها راهکارهای زیر ساخت شبکه اکتیو و سیستم تماس و ارتباطاتی خاصی را خلق می کنیم که تجربه یک بستر ارتباطی مدرن در عصر دیجیتال را همانگونه که مشتریان آن سازمان انتظار دارند، در اختیارشان قرار دهیم.

logo

در تماس با همگرا درخواهید یافت که چگونه فناوری روز آلکاتل-لوسنت و دانش متخصصین همگرا، تیم کاری شما را به شرکا و مشتریانتان مرتبط می کنند و شما را قادر می سازند که تجربه ای بینظیر برای مشتریان و مخاطبانتان خلق کنید. این وجه تمایز کلیدی شما در دنیای دیجیتال خواهد بود.

ما برای شما راهکارهای یکپارچه ای از ارتباط زمینی تا رایانش ابری فراهم می سازیم تا دیگر نگران مشکلات یکپارچه سازی بین اجزای مختلف شبکه ارتباطات خود نباشید. ترکیب سوییچ ها شبکه، روترها، تجهیزات بیسیم، سرور های تماس، گوشی های مبتنی بر فناوری های دیجیتال و IP و نرم افزارهای کاربردی آلکاتل-لوسنت که بارها در محیط آزمایشگاهی و کاری آزمون های موفقی را پشت سر گذاشته اند، سازمان شما را مالک یک راهکار ارتباطی مطمئن و اثر بخش می نمایند.